ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6" |
| Display Max Resolution | 4096 x 2160 |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Processors | Intel Core i3,i5,i7 10th, Intel Celeron |
| Ram Memory | 2 SO-DIMM, Up to 64GB DDR4 2400/2666 |
| Hard Disk Drive | HDD, SSD M2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Weight | 1.98 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 336.5 x 250 x 21 mm |
| Optical Disk Drive | No optical |
| USB | 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On), 1x USB Type C 3.2 Gen 1, 1x USB Type C 3.2 Gen 2 |
| Ports | HDMI, microSD card reader, RJ-45 |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65 W |