ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6" |
| Display Max Resolution | FHD 1920 x 1080 |
| Chipset | Ιntegrated in the CPU |
| Processors | Intel Core i3, i5, i7 13th Gen |
| Ram Memory | Up to 64GB DDR5, 4800 MHz |
| Hard Disk Drive | SSD M.2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics with Intel Core i3 processors, Intel Iris Xe Graphics with Intel Core i5/i7 processors |
| Weight | Starting at 1.613 kg |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 357.80 x 233.30 x 22.80 mm |
| Optical Disk Drive | No optical drive |
| USB | 2x USB 3.2 Gen1, 2x USB Type C Thunderbolt 4 |
| Ports | MicroSD Card Slot, Universal Audio, HDMI, RJ-45, Wedge Shaped Lock Slot |
| Power Supply Adapter | 65W |