ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6 '' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i5 8th Gen |
| Ram Memory | Up to 32 GB DDR4-2400 SDRAM |
| Hard Disk Drive | Supports SATA3, 7 mm, M.2 SSD |
| Graphics | HD Graphics 620 |
| Weight | 2.1 kg |
| Network Adapter | Realtek RTL8111HSH Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | HD camera; HD IR webcam |
| Dimensions | 37.6 x 26.41 x 2.28 cm |
| Optical Disc Drive | No Optical Drive |
| USB | 1 USB 2.0, ); 2 USB 3.1 Gen 1, 1 USB 3.1 Type-C |
| Ports | VGA,1 HDMI, 1 headphone/microphone combo, 1 AC power, 1 RJ-45 |
| Power Supply Adapter | 45 W |