ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 Optional |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Processors | 8th Gen Intel Core i5, i7 |
| Ram Memory | Up to 40GB DDR4 2400 Mhz |
| Hard Disk Drive | SSD M2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Weight | 1.81 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 365.8 x 248 x 19.1 mm |
| Optical Disk Drive | No Optical Drive |
| USB | 2x USB 3.1 Gen 1 (1x Always On), 1x USB-C 3.1 Gen 1 (power delivery and DisplayPort), 1x USB-C 3.1 Gen 2 / Thunderbolt 3 (power delivery and DisplayPort) |
| Ports | HDMI, ethernet(RJ-45), nanoSIMcard slot(WWAN models only), audio combo jack, microSD card reader, side docking connector |
| Power Supply Adapter | 45W or 65W USB-C AC adapter |