ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6" |
| Display Max Resolution | 1366 x 768 or 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel SoC |
| Processors | Intel Core i3, Intel Core i5,Intel Core i7 8 th Gen |
| Ram Memory | (2) two SO-DIMM Slots, DDR4, Up to 64GB |
| Hard Disk Drive | HDD / SATA, SSD, SSD M.2 |
| Graphics | IIntel UHD Graphics |
| Weight | Starting at 2.3 kg |
| Network Adapter | 1 Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 376.5 x 254.5 x 22.95 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 2x USB 3.1 Gen 1, 1x USB-C 3.1 Gen 1 , 1x USB-C 3.1 Gen 2 |
| Ports | 1x HDMI 1.4b, 1x microSD card reader, 1 Ethernet, 1x Headphone / microphone combo jack, 1x Side docking connector |
| Power Supply Adapter | 65 W |