ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 or 1366 x 768 |
| Chipset | integrated with processor |
| Processors | Intel i5 or i7 8th generation |
| Ram Memory | (2) Two SODIMM Slots, DDR4, Up to 32 GB DDR4-2400 SDRAM |
| Hard Disk Drive | M.2 SSD |
| Graphics | Intel Graphics 620 |
| Weight | Starting at 1.95 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes optional |
| Dimensions | 34 x 24 x 2.09 cm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 3 USB 3.1 Gen 1, 1 USB 3.1 Type-C, |
| Ports | HDMI, VGA, 1 RJ-45, 1 headphone/microphone combo, |
| Power Supply Adapter | 65W or 45W |