ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated with the processor |
| Processors | 12th generation Intel Core i3,i5,i7 Processors |
| Ram Memory | 2 SODIMM, up to 64 GB DDR4-3200 |
| Hard Disk Drive | M2 SSD |
| Graphics | Integrated: Intel Iris Xe Graphics (Core i5 and Core i7), Intel UHD Graphics (Core i3) |
| Weight | Starting at 1.37 kg |
| Network Adapter | Intel I219-LM 1 Gigabit Network Connection LOM (vPro), Intel I219v 1 Gigabit Network Connection LOM (non-vPro) |
| WiFi | Yes |
| Dimensions | 32.19 x 21.39 x 1.99 cm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 1x USB4 Type-C 40 Gbps signaling rate port (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4), 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A 5 Gbps signaling rate ports (one Powered port) |
| Ports | HDMI, RJ-45, headphone/microphone combo, AC power |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65 W |