Νέο
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Chipset | NPC300 |
| Processors | Intel? i5 or i7 8th generation |
| Ram Memory | (2) Two SODIMM Slots, DDR4, Up to 64 GB DDR4-2400 SDRAM |
| Hard Disk Drive | Primary M.2 SSD |
| Graphics | Intel? UHD Graphics |
| Weight | 1.51 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes |
| Dimensions | (32.6 x 23.43 x 1.79)cm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 2x USB 3.2 |
| Ports | HDMI, Display Port, SD Card Reader, SIM Card Slot1, Audio Combo Jac,Docking Connector |
| Power Supply Adapter | 65W |