ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Chipset | N/A |
| Processors | Intel I3/i5/i7 10th & 11th generation |
| Ram Memory | 16 GB LPDDR3-2133 SDRAM, Memory soldered down, Supports dual channel memory. |
| Hard Disk Drive | HDD or M2 SSD |
| Graphics | Integrated: Intel UHD Graphics, Premium |
| Weight | Starting at 0.99 kg |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 30.43 x 19.75 x 1.61 cm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | 2x Thunderbolt (USB Type-C connector, Power delivery 3.0 support), 1x USB 3.1 Gen 1 (charging) |
| Ports | headphone/microphone combo, HDMI, External Nano SIM |
| Power Supply Adapter | 65 W |