ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Chipset | Intel W480 |
| Hard Drive | HDD or SSD M2 |
| Memory Support | Four (4) UDIMM slots, Up to 128GB (4x 32GB DDR4 UDIMM) |
| Processors | Intel Core i3/i5/i7/i9 or Intel Xeon Processor |
| Removable Media | N/A |
| Expansion Bays | 1x 3.5" disk bay (standard), 2x 2.5" disk bay (optional, comes with disk or optional upgrade kit), 1x 3.5" disk bay (optional, via flex bay) |
| Expansion Slots | One PCIe 3.0 x16, One PCIe 3.0 x1, One PCIe 3.0 x16 (x4 lanes) |
| Graphics | Intel UHD Graphics 630/P630 |
| Weight | Up to 9.38 kg |
| Audio | HD Audio, Realtek ALC623 codec |
| Communications | Gigabit Ethernet, Intel Ethernet Connection I219-LM |
| Dimensions | 170 x 315.35 x 376 mm |
| I/O Ports | Front: 2x USB 3.2 Gen 1, 2x USB 3.2 Gen 2, 1x USB-C 3.2 Gen 1, headphone/microphone combo jack (3.5mm). Rear: 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen 1, DisplayPort, serial, RJ-45, line-out, microphone |
| Power | 300 W or 500 W |