ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1920x1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i5 10th Gen |
| Ram Memory | Two SoDIMM slots, Up to 32GB DDR4 SDRAM |
| Hard Disk Drive | SSD M.2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Weight | From 1.24 kg |
| Network Adapter | 10/100/1000 Mbps |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes (optional) |
| Dimensions | 19.72 mm x 305.70 mm x 207.50 mm |
| Optical Disk Drive | Optional |
| USB | USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, USB 3.2 Gen 2 (USB Type-C) port with DisplayPort/ |
| Ports | 1x HDMI 2.0, 1microSD card reader, Network port |
| Power Supply Adapter | Based on configuration |