ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0'' |
| Display Max Resolution | 1920x1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | 10th generation Intel Core i5 Processors |
| Ram Memory | Up 32 GB DDR4-2666 SDRAM |
| Hard Disk Drive | up to 500 GB 7200 rpm SATA,M.2 |
| Graphics | UHD Graphics 620 |
| Weight | 1,49 kg |
| Network Adapter | 10/100/1000, Wireless LAN |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | 720p HD camera, IR Camera |
| Dimensions | 12.15 x 9.09 x 0.71 |
| Optical Disc Drive | Not included |
| USB | 11 USB 3.1 Type-C Gen 1, ; 2 USB 3.1 Gen 1 |
| Ports | 1 HDMI, 1 RJ-45, 1 headphone/microphone combo, 1 AC power |
| Power Supply Adapter | 65 W |