ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel PCH-LP |
| Processors | Intel Core i3, i5, i7 11th Gen |
| Ram Memory | Up to 32GB DDR4 SDRAM 3200 MHz |
| Hard Disk Drive | SSD M.2 |
| Graphics | Intel UHD 630 Graphics, Intel Iris Xe Graphics |
| Weight | 1.18 kg (laptop) - 1.32 kg (2-in-1) |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes (optional) |
| Dimensions | 305.70 x 207.50 x 16.96 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 port, 2x Thunderbolt 4 |
| Ports | Universal Audio Jack, HDMI, DisplayPort, microSD-card, Docking Supported through Type-C, One wedge-shaped lock |
| Power Supply Adapter | 45 W, 65 W or 90 W |