ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | CM246 |
| Processors | Intel Core i5, i7 9th Gen |
| Ram Memory | Two SoDIMM slots, Up to 32GB DDR4 SDRAM 2666 MHz |
| Hard Disk Drive | SATA HDD, SSD M.2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics 630 |
| Weight | 1.53 kg |
| Network Adapter | 10/100/1000 Mbps |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | optional |
| Dimensions | 20.4 mm x 323.05 mm x 216 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | Three (3) USB 3.1, One (1) USB 3.1 Type-C |
| Ports | RJ-45, Universal Jack, HDMI, microSD- card slot, Wedge-shaped lock slot |
| Power Supply Adapter | 90 W or 130 W |