ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | Intel Core i5, i7 7th & 8th Gen |
| Ram Memory | One (1) slot, Up to 16 GB DDR4L 2400 Mhz |
| Hard Disk Drive | Up to 512GB M.2 SSD, up to 1TB M.2 PCIe, up to 512GB M.2 PCIe SED SSD |
| Graphics | Intel Integrated HD Graphics |
| Weight | 1.17 kg |
| Network Adapter | Intel Gigabit Ethernet Controller |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes |
| Dimensions | 207.10 x 304.8 x 16.33 mm |
| Optical Disc Drive | N/A |
| USB | Two (2) USB 3.1, One (1) USB Type-C |
| Ports | HDMI, RJ-45, Audio Combo Jack |
| Power Supply Adapter | 65 W |