ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 13.3" |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Processors | Intel Core i5, i7 8th Gen |
| Ram Memory | Two SoDIMM slots, Up to 32GB DDR4 SDRAM 2400 MHz |
| Hard Disk Drive | SSD M.2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics 620 |
| Weight | 1.25 Kg (CF), 1.3 Kg (Al) |
| Network Adapter | N/A |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | optional |
| Dimensions | 20.4 mm x 323.05 mm x 216 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | Two (2) USB 3.1, One (1) USB 3.1 Type-C |
| Ports | Noble Wedge lock slot, Dell USB 3.0 Dock (UNO) |
| Power Supply Adapter | 65 W or 90 W |