ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14" |
| Display Max Resolution | 1366 x 768 or 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Processors | Intel Pentium, Intel Core i3, i5, i7 10th Gen |
| Ram Memory | Up to 64 GB DDR4-2400 or |
| Hard Disk Drive | : SATA, SSD M2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics in processor |
| Weight | 1.73 kg |
| Network Adapter | Gigabit Ethernet, Intel Ethernet Connection I219-LM (vPro models), Gigabit Ethernet, Intel Ethernet Connection I219-V (non-vPro models) |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Dimensions | 331 x 235 x 19.1 mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On), 1x USB Type C 3.2 Gen 1, 1x USB Type C 3.2 Gen 2 |
| Ports | HDMI, microSD card reader, RJ-45 |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65 W |