ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6'' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Processors | 11th Generation Intel Core i3 / i5 / i7 Processor |
| Ram Memory | Up to 40GB (8GB soldered + 32GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Weight | Starting at 1.7 kg |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | HD 720p, with privacy shutter, fixed focus |
| Dimensions | 357 x 235 x 18.9 mm |
| Optical Disk Drive | No Optical Drive |
| USB | 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 (one Always On), 1x USB-C 3.2 Gen 2, Thunderbolt 4 |
| Ports | HDMI 1.4b |
| Power Supply Adapter | 65W |