ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ
| Default | |
| Operating System | Windows 10 Home & Pro MAR, Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6" |
| Display Max Resolution | 1920x1080 |
| Chipset | Integrated with the Processor |
| Processors | Intel Core i3, i5 10th Gen |
| Ram Memory | 2 slots supporting up to 32GB DDR4 |
| Hard Disk Drive | HDD, SSD M.2 |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Weight | From 1.91 kg |
| Network Adapter | 10/100/1000 Ethernet |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes (optional) |
| Dimensions | 3361.40mm x 17.97mm x 247.85mm |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 1x USB Type C, 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 2.0 |
| Ports | 1x HDMI 2.0, 1x RJ-45, 1x Micro SD Card Reader 3.0, 1x Universal Audio Jack |
| Power Supply Adapter | Based on configuration |